מצוינות והישגים

מגמות אקדמיות

בבתי הספר מתקיימים שעורי אקדמיה המנגישים מדע וטכנולוגיה ברמה גבוהה לגיל הצעיר עם חווית לימוד רב חושית, אינטראקטיבית ומעצימה תוך מתן דגש על ראיה אקדמית עתידית.

שעורים מתוקשבים

בביה"ס כיתות מתוקשבות, נושאים רבים נלמדים, נערכים ונבדקים באופן מקוון. זאת ע"מ למקסם את חווית הלמידה ולהגביר את האפקטיביות של תהליכי ההוראה.

ימי שיא

בימים אלו התלמידים מביעים את כישוריהם האישיים במיומנויות הלמידה שרכשו השנה, בדרך חווייתית ומהנה. ימי שיא באנגלית, במדעים, במתמטיקה, בספורט, בעברית ובזהירות בדרכים.

פעילות חברתית

מבצעים שבועיים, ציון ימים מיוחדים בשנה ועוד... הפעילות החברתית - חינוכית מהווה שילוב מדהים של חוויות ילדות קסומות והפנמת ערכים מיוחדת.

אליפות הסייבר

ביה"ס משתתף בתחרות אליפות הסייבר הארצית. התלמידים משקיעים ומשחקים וכך מגיעים למקומות ראשונים ומובילים בתחרות.

ספריה

בבית הספר פועלת ספריית השאלה. חשיבות רבה נודעת לקריאה חופשית התורמת לפיתוח כשורי שפה. התלמידים מחליפים ספרים במסגרת שעור ספריה שבועי.

פרויקט חקר

בשיעורי החקר הלמידה היא משמעותית מתוך התבוננות, חקר, פיתוח סקרנות ויצירתיות והסקת מסקנות. תהליך החקר הוא תהליך מרהיב שבנוי שלבים שלבים ודורש פיתוח יכולות וחשיבה מחוץ לקופסא. בשיעור ייעודי אנו לומדים את התהליך ולוקחים אותו כל אחד למקום אישי אחר.

רובוטיקה

הרובוטיקה הינה חלק מחיינו ונמצאת כמעט בכל מקום. אנו רוצים שהתלמידים ילמדו ויתנסו בטכנולוגיה זו ויבינו את ההשפעות שיש לה על החברה והעולם. הדגש בשיעורים הוא על דרכי למידה יצירתיות, שילוב מולטימדיה והתנסות מעשית של התלמידים בכדי שהשיעורים יהיו מהנים ומעשירים. אנו מאמינים בלמידה מבוססת פרויקטים באמצעות התנסות אישית ולכן במהלך הלימודים הילדים לומדים לתכנת בעצמם רובוט.

ערבי הורים ומפגשים

לאורך השנה מתקיימים ערבי הורים, מסיבות שכבתיות כמו מסיבת בר מצוה, מסיבת בת מצוה , מסיבת סידור ועוד. במפגשים מהנים אלו אנו נהנים משעות של חוויות מרגשות ומעצימות, פרי שיתוף הפעולה של ההורים וצוות ביה"ס.

חינוך פיננסי

בבתי הספר מועברים שיעורי חינוך פיננסי, שמטרתם הגברת המודעות הפיננסית של בני הנוער, והקניית כלים פרקטיים בהתנהלותם הצרכנית-בנקאית לקידום עצמאותם ורווחתם הפיננסית של הנערים, עוד לפני הגיל בו הם מורשים לפתוח לראשונה חשבון בנק. מערך השיעורים הינו חווייתי ובגובה העיניים ומציע לתלמידים ארגז כלים מעשי ורלוונטי להתנהלות פיננסית - בנקאית יום יומית ולשיפור ביטחונם הכלכלי לאורך זמן