בית ספר שובו פתח תקווה חנך מכשיר המייצר מים מהאוויר של חברת Watergen הישראלית.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

שומרים על איכות הסביבה: בית הספר "שובו פתח תקוה" חנך מכשיר המייצר מים מהאוויר. צפו בתיעוד מהמעמד.

בבית הספר "שובו" בפתח תקווה התקיים טקס חגיגי בו הושק מכשיר חדשני המייצר מי שתייה מעושרים במינרלים מהאוויר של חברת Watergen הישראלית. 

האירוע הוא חלק מהשקת חזון איכות הסביבה והשמירה על הטבע של בית הספר. בטקס שהתקיים באוויר הפתוח לפי הנחיות משרד הבריאות השתתפו תלמידים והנהלת בית הספר, הנשיא והבעלים של חברת Watergen ד"ר מיכאל מירילשוילי, ח"כ יבגני סובה (ישראל ביתנו), מנכ"ל רשת שובו הרב חיים מיכאל גוטרמן, הגברת דגנית טל (מנהלת אגף איכות הסביבה בעיריית פתח תקווה). 

 חברת Watergen מייצרת מכשירים המפיקים מי שתייה נקיים וטעימים מהלחות שבאוויר, מעושרים במינרלים, ללא צורך בחיבור לצנרת מים. פתרונות החברה מוגנים בפטנטים עולמים. 

מכשיר ה-GEN-M שהותקן בביה"ס נתרם ע"י ד"ר מיכאל מירילשוילי, פילנתרופ, נשיא והבעלים של חברת Watergen. המכשיר מייצר עד 800 ליטר מים מעושרים במינרלים ביום, ויספק מי שתייה מצוננים ומועשרים בוויטמינים לכל תלמידי בית הספר.

במסגרת האירוע, חולקו בקבוקים רב-פעמיים לתלמידי בית הספר אותם יוכלו למלא במי Watergen במהלך יום הלימודים, בכך הופך בית הספר "שובו" למוסד חינוכי חדשני בנושא הסביבה ומבטל השימוש בבקבוקי פלסטיק, ומנחיל לתלמידים ערכים של קיימות וחדשנות ישראלית! 

מנכ"ל רשת 'שובו' הרב גוטרמן הזכיר לנוכחים שהראשון שהוציא מים מהסלע במדבר היה משה רבינו. הוא הסביר לנוכחים על החזון של ד"ר מירילשוילי ללכת בדרכי אבות ולהביא מים גם למקומות נדחים בעולם בהם אין מים איכותיים נגישים, כמו באפריקה ואזורים אחרים. ד"ר מירילשוילי הביע את התפעלותו מסביבת הלימודים, ושמח לראות מאות תלמידים שותים מים ע״י Watergen. בנאומו הודיע לתלמידים ולהנהלת הרשת, כי בעקבות האירוע המרגש, הוא יתרום מכשירים נוספים לשאר בתי הספר של הרשת.

חברת Watergen מייצרת ומספקת מקור מים חדש לעולם. היא ידידותית לסביבה, יעילה וחסכונית מבחינה אנרגטית. טכנולוגיית הפטנט החדשנית של החברה, ה- GENius, מפיקה מי שתייה מהאוויר שסביבנו באמצעות תהליך העיבוי. המים המופקים עוברים סינון והוספה של מינרלים (קלציום ומגנזיום) ומסתחררים סביב מנורת UV על מנת לשמור על מים ברמה הכי גבוהה שיש. 

במחקר ראשון מסוגו בעולם שערכה אוניברסיטת תל אביב נמצא כי מים אשר הופקו מהאוויר בלב אזור עירוני ע"י הטכנולוגיה של Watergen, עמדו בכל תקנות מי השתייה המחמירות ללא צורך בפילטרציה של המים.

הטכנולוגיה הישראלית מהווה פתרון חדשני למחסור המים העולמי והינה היחידה אשר מוסיפה מים לעולם!  מכשירי החברה מפיקים עד 6,000 ליטר מי שתייה ביום, מותקנים ב-5 יבשות ברחבי העולם ומספקים מי שתייה טעימים ואיכותיים למיליוני אנשים.  

להרשמה ולפרטים נוספים מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם